Veiling 352

dekseldoos met vergulde rand

dekseldoos met vergulde rand, porselein, bloemendecor, onder het deksel erotische decor, 18/19e eeuw hoog 4 cm.   € 100/200

Veiling is begonnen 28 februari 2021 20:02