Veiling 472

Winnend Bod:  40,00

Hollandse school, twee stuks

Hollandse school, twee stuks: olie/karton, Pieter de Regt 1877-1960 een Duinlandschap, gesigneerd en een houten paneel een “Watertafereel” ongesigneerd, ingelijst  € 40/80

De hoogste bieder was: c*********3

Biedersnaam Bied tijd Bod Automatisch
c*********3 3 maart 2021 19:53 *******
Veiling is begonnen 28 februari 2021 20:57