Veiling 493

Jan Wiegers (1893-1959)

Jan Wiegers (1893-1959) ets ‘Nicolaas Werkman en Johan van Zweden’ 21 x 26 cm. niet ingelijst    € 40/80

Veiling is begonnen 1 februari 2021 14:56