Veiling 500

Jan Sierhuis (1928) litho twee stuks

Jan Sierhuis (1928) litho twee stuks ‘Flamenco groen’ 8/55 ingelijst 75 x 50 cm. en ‘Flamenco geel’ 50 x 65 cm. niet ingelijst 50 x 65 cm.   €  80/120

Veiling is begonnen 22 januari 2021 19:18