Veiling 513

Winnend Bod:  15,00

Jan Wiegers (1893-1959)

Jan Wiegers (1893-1959) ets ‘Boerderij Orvelte’ 24,5 x 32 cm. niet ingelijst   € 40/80

De hoogste bieder was: c*******s

Biedersnaam Bied tijd Bod Automatisch
c*******s 2 maart 2021 21:53 *******
Veiling is begonnen 1 februari 2021 15:05