Veiling 523

Jan Wiegers (1893-1959)

Jan Wiegers (1893-1959) ets ‘Kraantjeskan en papieren waaier’ 36,5 x 24,5 cm. niet ingelijst   € 40/80

Veiling is begonnen 1 februari 2021 15:09