Veiling 542

kolompendule

Categorie:

kolompendule, 1e helft 19e eeuw, maquetterie inlegwerk, goudverguld, met speelwerkje in het bijhorende onderstel  € 250/450

Veiling is begonnen 28 februari 2021 22:34