Veiling 566

Johannes (Johan) Dijkstra (1896 -1978) aquarel

Johannes (Johan) Dijkstra (1896 -1978) aquarel ‘De plaats Sloten’ afm. 38 x 55 cm. ploeglid en hij geldt als een van de belangrijkste Groninger kunstenaars van de twintigste eeuw.  € 750/1500

Veiling is begonnen 28 februari 2021 22:51