Veiling 570

olieverf op paneel

olieverf op paneel, 19e eeuw, romantiek ‘Rustende schapen in Landschap” (onduidelijk signatuur) 15 x 20 cm.  € 60/160

Veiling is begonnen 28 februari 2021 22:53